Δήλωση απόστασης οικίας από στάση Αστικού

Παρακαλούνται οι γονείς:

• των μαθητών που είναι δικαιούχοι μαθητικού δελτίου και
    • εκείνοι που δικαιούνται επιδότηση για τη μεταφορά των παιδιών τους (και κατέθεσαν στο σχολείο σχετική βεβαίωση, ΑΦΜ, ΙΒΑΝ...)

να μας ενημερώσουν στο mail του σχολείου ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) για την ακριβή απόσταση, σε μέτρα, του σπιτιού τους από την κοντινότερη στάση Αστικού. Τα στοιχεία κρίνονται απαραίτητα για την καταγραφή στο ηλεκτρονικό σύστημα myschool. Ευχαριστούμε.

Στον τίτλο του email γράψτε:

Όνομα μαθητή - Αστικό (π.χ. Γιώργος Γεωργίου - Αστικό)

στο κείμενο γράψτε την απόσταση του σπιτιού από την πλησιέστερη στάση π.χ.:

150 μ.

Μετά τα τελευταία μέτρα για την προστασία από τον κορωνοϊό, αυτός είναι ο μόνος τρόπος επικοινωνίας μας.

Παρακαλούμε να επισκέπτεστε συχνά τον ιστότοπο του σχολείου για τυχόν νέες ανακοινώσεις.

Και υπενθυμίζουμε το προηγούμενο μήνυμα από κάτω, για όσους δεν έχουν προβεί ακόμα σε αποστολή του email τους.