Μέτρα για την αντιμετώπιση της διασποράς του Covid-19

Το 24ο Δ.Σ. Ιωαννίνων λαμβάνοντας υπόψη τις πρόσφατες εγκυκλίους για την αντιμετώπιση της διασποράς του κορωνοϊού covid-19, σας ενημερώνει ότι η εξυπηρέτηση των γονέων-κηδεμόνων από το σχολείο μας θα γίνεται εξ αποστάσεως , τηλεφωνικά στον αριθμό 2651040819 ή στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Σε επείγουσες περιπτώσεις, όπου θα προκύψει ανάγκη για φυσική παρουσία, θα πρέπει να προηγείται τηλεφωνική επικοινωνία προκειμένου να προγραμματιστεί ραντεβού, τηρώντας όλα τα απαραίτητα μέτρα ατομικής προστασίας.

Η διευθύντρια