Το διδακτικό προσωπικό του σχολείου μας τα προηγούμενα σχολικά έτη



Σχολικό έτος 2015-16
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
Φαρμάκης Σπυρίδων Διευθυντής
Τσουμέτη ΧριστίναΑ1
Παδιού ΜελπομένηΑ2
Νάκου Ευαγγελία
Β1
Σπαχίδου ΑικατερίνηΒ2
Σιαμαλέκα Παρακευή Γ1
Πάνου Γεωργία Γ2
Βερβίρη Μαρία Δ1
Γκόνης Ηρακλής
Δ2
Νάκα Θεοδώρα Ε1
Μυριούνης Αντώνιος Ε2
Ζήκος Ελευθέριος
ΣΤ1
Λώλη ΠαρασκευήΣΤ2
Πετροπούλου Όλγα Τμήμα ένταξης
Παπαηλία ΣοφίαΑγγλικά
Συρμακέση Σοφία
Αγγλικά
Ιωάννου Γλυκερία Φυσική Αγωγή
Καταϊτζής Θεόδωρος
Φυσική Αγωγή
Λιάσκα Δήμητρα
Τεχνικά
Δημητρίου Λιάνα
Παράλληλη στήριξη
-Μουσική
Πορίκη Κωνσταντίνα
Γερμανικά
Νικολαΐδου Αγγελική
Γαλλικά
Ολοήμερο
Χριστοδούλου Ευθύμιος Υπεύθυνος
Παπαγεωργίου Βασίλειος Δάσκαλος (και πρωΙνή ζώνη)


Σχολικό έτος 2014-15
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
Σοφία Παπακίτσου Διευθύντρια
Νάκου ΕυαγγελίαΑ1
Σπαχίδου ΑικατερίνηΑ2
Σουτόπουλος Νικόλαος Β1
Πάνου ΓεωργίαΒ2
Χριστοδούλου Ευθύμιος  Γ1
Φαρμάκης Σπυρίδων Γ2
Νάκα Θεοδώρα Δ1
Μυριούνης Αντώνιος Δ2
Τσουμέτη Χριστίνα Ε1
Γκόνης Ηρακλής Ε2
Ζήκος Ελευθέριος
ΣΤ1
Βερβίρη ΜαρίαΣΤ2
Πετροπούλου Όλγα Τμήμα ένταξης
Παπαηλία ΣοφίαΑγγλικά
Αργύρη ΒαρβάραΑγγλικά
Ιωάννου Γλυκερία Φυσική Αγωγή
Τζακώστα ΑναστασίαΦυσική Αγωγή
Λιάσκα ΔήμητραΤεχνικά
Κύργιου Ελένη Μουσική
Μπίκα Φανή
Γερμανικά
Κούλα Τερψιθέα
Γαλλικά
Ολοήμερο
Τσιάγκης Δημήτριος Υπεύθυνος
Παπαγεωργίου Βασίλειος Δάσκαλος (και πρωΙνή ζώνη)
Δογορίτης ΠέτροςΦυσική Αγωγή
Τσίπης ΧαράλαμποςΠληροφορική

Σχολικό έτος 2013-14
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
 Σοφία Παπακίτσου Διευθύντρια
Νάκου ΕυαγγελίαΑ1
Τρίτου ΛουκίαΑ2
Σπύρου Ζψή Β1
Φαρμάκης ΣπύροςΒ2
Δέλλας Βασίλειος Γ1
Σπαχίδου Αικατερίνη Γ2
Τσουμέτη Χριστίνα Δ1
Νάκα Θεοδώρα
Δ2
Ζήκος Ελευθέριος
Ε1
Βερβίρη Μαρία Ε2
Μυριούνης ΑντώνιοςΣΤ1
Πάνου ΓεωργίαΣΤ2
Στεφάνου Βασιλική Τμήμα ένταξης
Παπαηλία ΣοφίαΑγγλικά
Σέβη Αθηνά Αγγλικά
Ιωάννου Γλυκερία Φυσική Αγωγή
Τζιμογιάννης Ιωάννης Φυσική Αγωγή
Κύργιου Ελένη Μουσική
Κλείτσα Ευαγγελία
Γερμανικά
Παπαχρήστου Βαλεντίνη
Γαλλικά
Παπαγεωργίου ΒασίλειοςΟλοήμερο και πρωινή ζώνη
Ολοήμερο
Τσιάγκης Δημήτριος Υπεύθυνος
Παναγιωτοπούλου Ελισσάβετ Δασκάλα
Ελευθεριάδης Αναστάσιος Πληροφορική


Σχολικό έτος 2012-13
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
 Σοφία Παπακίτσου Διευθύντρια
Σπύρου ΖωήΑ1
Παπαδιά ΑικατερίνηΑ2
 Νάσιου Λαμπρινή Β1
Σπαχίδου ΑικατερίνηΒ2
 Λάμπρου Σπυριδούλα Γ1
Νάκα Θεοδώρα Γ2
 Νικολάου Δημήτριος Δ1
Τρίτου Λουκία
Δ2
Μυριούνης Αντώνιος Ε1
Νάκου Ευαγγελία Ε2
Ζήκος ΕλευθέριοςΣΤ
Μαρούση Φρειδερίκη Τμήμα ένταξης
Βαντόλας Βασίλειος
Τεχνικά
Παπαηλία Σοφία Αγγλικά
Ιωάννου Γλυκερία Φυσική Αγωγή
Κύργιου Ελένη Μουσική
Μπίττου Βιργινία
Γερμανικά
Πασχάλη-Χελά Θεοδώρα
Γαλλικά
Μπίγγα ΑικατερίνηΠρόσθετη
Ολοήμερο
Φαρμάκης Σπύρος Υπεύθυνος
Παπαγεωργίου Βασίλης Δάσκαλος
Κερεμιτζόγλου Μαριάνθη Φυσική Αγωγή

===========================

Για το σχολικό έτος 20011-12 στο σχολείο μας (πρωινή ζώνη) διδάσκουν 17 δάσκαλοι. Στο σχολείο μας λειτουργεί και ολοήμερο.
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
 Σοφία Παπακίτσου Διευθύντρια
 Νάσιου Λαμπρινή Α1
 Νάτσιου Χριστίνα Α2
Σπύρου Ζωή
Β1
 Λάμπρου Σπυριδούλα Β2
Ρόζου Διονυσία
Γ1
Νάκα Θεοδώρα Γ2
Σπαχίδου Αικατερίνη Δ1
Νάκου ΕυαγγελίαΔ2
Ζήκος Ελευθέριος Ε
Μυριούνης Αντώνιος
ΣΤ
Μαντζίρη Βασιλική
Παράλληλη στήριξη
Μαρούση Φρειδερίκη
Τμήμα ένταξης
Βαντόλας Βασίλειος
Τεχνικά
Παπαηλία Σοφία Αγγλικά
Ιωάννου Γλυκερία Φυσική Αγωγή
Κύργιου Ελένη Μουσική

Γερμανικά

Γαλλικά
Ολοήμερο
 Σπύρος Φαρμάκης Υπεύθυνος
Παπαγεωργίου Βασίλης Δάσκαλος
Κερεμιτζόγλου Μαριάνθη Φυσική Αγωγή

========================

Για το σχολικό έτος 20010-11 στο σχολείο μας (πρωινή ζώνη) διδάσκουν 17 δάσκαλοι. Στο σχολείο μας λειτουργεί και ολοήμερο. Κάνοντας κλικ πάνω στα ονόματα μπορείτε να πάρετε περισσότερες πληροφορίες για τον καθένα ξεχωριστά (όπου υπάρχουν)..
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
 Σοφία Παπακίτσου Διευθύντρια
 Δέλλας Βασίλειος Α1
 Νάσιου Λαμπρινή Α2
Λάμπρου Σπυριδούλα Β1
 Νάκα Θεοδώρα
Β2
Σπαχίδου Αικατερίνη Γ1
Μπίγγα Αικατερίνη Γ2
Στράτη Θεοδώρα Δ
Λάμπρου Ελένη Ε
Ζήκος Ελευθέριος ΣΤ
Στεφάνου Βασιλική Παράλληλη στήριξη
Πετροπούλου Όλγα Τμήμα ένταξης
Μανταφούνη Άρτεμις Τεχνικά
Παπαηλία Σοφία Αγγλικά
Ιωάννου Γλυκερία Φυσική Αγωγή
Κύργιου Ελένη Μουσική
Πουλιοπούλου Αγγελίνα Γερμανικά
Θεοδώρου Ελένη Γαλλικά
Ολοήμερο
 Σπύρος Φαρμάκης Υπεύθυνος
Παπαγεωργίου Βασίλης Δάσκαλος
Γκαϊτατζής Θεόδωρος Φυσική Αγωγή
Γκορτζή Μαρία Φυσική Αγωγή
Σταυροπούλου Παρασκευή Φυσική Αγωγή
Σταθοπούλου Ευγενία Πληροφορική

----------------------------------

Για το σχολικό έτος 2009-10 στο σχολείο μας (πρωινή ζώνη) διδάσκουν 17 δάσκαλοι. Στο σχολείο μας λειτουργεί και ολοήμερο. Κάνοντας κλικ πάνω στα ονόματα μπορείτε να πάρετε περισσότερες πληροφορίες για τον καθένα ξεχωριστά (όπουΓ υπάρχουν).
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
 Σοφία Παπακίτσου Διευθύντρια
 Σπυριδούλα Λάμπρου Α1
 Αρετή Μανιφάβα Α2
 Αικατερίνη Μπίγγα Β
 Θεοδώρα Στράτη Γ
 Θεοδώρα Νάκα Δ
 Λευτέρης Ζήκος Ε
 Αικατερίνη Σπαχίδου ΣΤ1 
 Ελευθερία Σιντόρη ΣΤ2
 Αθηνά Πρωτοσύγγελου Τμήμα ένταξης
 Ελένη Κατερίνη Τεχνικά
 Σοφία Παπαηλία Αγγλικά
 Γλυκερία Ιωάννου Φυσική Αγωγή
 Κώστας Γιωτάκης Μουσική
 Ηλιάνα Τζιάλλα Γερμανικά
 Βασιλική Παταβάλη
Γαλλικά
 Θεοδώρα Ζιαμπίρη Γαλλικά
Ολοήμερο
 Σπύρος Φαρμάκης Διευθυντής

----------------------------------

Για το σχολικό έτος 2008-9 στο σχολείο μας διδάσκουν 15 δάσκαλοι στην πρωινή ζώνη και  5 στην απογευματινή (ολοήμερο). Κάνοντας κλικ πάνω στα ονόματα μπορείτε να πάρετε περισσότερες πληροφορίες για τον καθένα ξεχωριστά (όπου υπάρχουν). 
 
Ονοματεπώνυμο Τάξη - ειδικότητα
Πρωινή ζώνη
 Σοφία Παπακίτσου Διευθύντρια
 Λευτέρης Ζήκος ΣΤ
 Ελευθερία Σιντόρη Ε2 
 Δημήτρης Μαργαρίτης Ε1
 Κώστας Τσίλιας Δ
 Θεοδώρα Νάκα Γ
 Σπυριδούλα Λάμπρου Β
 Κωνσταντίνα Τραγουδάρα Α
 Αρετή Μανιφάβα Τμήμα ένταξης
 Βασίλης Παπαγεωργίου Τεχνικά κ.ά.
 Σοφία Παπαηλία Αγγλικά
 Γλυκερία Ιωάννου Φυσική Αγωγή
 Γιώργος Έξαρχος Μουσική
 Αγγελίνα Πουλιοπούλου Γερμανικά
 Ελένη Παπαβλασοπούλου Γαλλικά
Ολοήμερο
 Σπύρος Φαρμάκης Διευθυντής
 Γλυκερία Ιωάννου Φυσική Αγωγή
 Σοφία Παπαηλία Αγγλικά
 Μπέλλος Λάμπρος Πληροφορική
 Μπατσής Δημήτρης Μουσική





    Αρχική σελίδα

  Το σχολείο μας

    Η περιοχή μας
    Εγκαταστάσεις
    Ιστορικό
    Το προσωπικό
    Επικοινωνία

  Δραστηριότητες

    Ημερολόγιo 
    Ευέλικτη ζώνη

  Για τους μαθητές

    Για όλες τις τάξεις
    ΣΤ' Τάξη
    Ε' Τάξη
    Δ' Τάξη
    Γ' Τάξη
    Β' Τάξη
    Α' Τάξη

  Για τους γονείς

    Πληροφορίες